Otevři svou mysl

s Davidem Formánkem

David Formánek poslední rok překládá informace ze zahraniční a publikuje je na svůj web Otevři svou mysl. O pravdivosti výpovědí z jiných zemí a přiblížení smýšlení samotného Davida si můžete udělat obrázek sami. Ať se vám rozhovor líbí a budeme rádi za jeho šíření, je to totiž velmi důležité! :)

Sdílejte tento příběh se svými blízkými

Nejnovější rozhovory

Napište nám

Místo pro vaše názory, komentáře i otázky pro nás a naše hosty. Pro přidání příspěvku se přihlaste. Děkujeme a těšíme se na vaše vzkazy :)

Subscribe
Upozornit na
10 počet komentářů
Inline Feedbacks
View all comments
Aleš Sedláček
27. 2. 2022 15:53

Díky za Váš zdravý rozum, vydržte…systém jako chcípající kobyla kope čím dál víc..přituhuje.

Dagmar
16. 2. 2022 23:17

Děkuji, že jste. Ohromné poslání. V úctě

Věra
13. 2. 2022 13:14

Milá Dominiko, Marku … tak mladí a tak vědomí, chce se mi juchat radostí, když vám naslouchám. Vám, i vašim pozvaným bytostem. Dávkuji si vás po lžičkách (někdy i polévkové lžíci :-) ), jako moji v dětství oblíbenou jitrocelovou meducínu. Takže vlastně uzdravujete! Mohla bych si přát vidět/slyšet v “hovorech ze země” Pjéra la Šéz? Děkuji, užívejte Života! Věra

Eliška Kyselova
27. 1. 2022 20:19

Dekuji za to, co delate. S vami ma svet nadeji.

Kamila
22. 1. 2022 3:30

Velky dik a velky obdiv za to, co delate, Marku, Davide, Dominiko. Jsem nadsena, kdyz vidim tolik mladych probuzenych nebo probouzejicich se lidi. A tim, co delate, tak laskyplne, nezne a nenasilne “probouzite” dalsi a dalsi bytosti. Jako kdyz maminka nebo tatinek rano s neznosti probouzi sve deti a septaji jim do ouska “dobre rano, milacku, je cas se probudit” :-) .
I kdyz to nekdy muze vypadat, ze probuzenych je jako kapek v mori, tak tomu tak neni. Tech kapek je mnoho a jsou neznicitelne jako Existence sama.
Ti, kteri hraji sve hry, si je treba budou hrat dal. Z pohledu nekonecne a neznicitelne Existence to neni az tak podstatne, ale z pohledu nasich momentalni beznych zivotu je dulezite i tyto skutecnosti vnimat a jak jsi, Marku zminil, byt obezretny.
Z urciteho uhlu pohledu je to az usmevne, jak si “mocipani” mysli, ze jsou “pani sveta” :-) . Ve skutecnosti jsou to spis takove smesne figurky, ktere hraji hru na “ja jsem nekdo” a pritom zapomneli, kdo vlastne jsou.
Zapomneli, ze vsichni jsme JEDEN ZIVOT, JEDNA EXISTENCE, a tento “pozemsky zivot” prozivame, abysme mohli obdivovat a spoluvytvaret vsechno to, co vytvaret je mozne. A jak je videt, mozne je kde co. A tak to je, protoze je to zaroven jakasi forma fantazie, kde je rozmanitost jednim ze zakladnich stavebnich kamenu.
Na zaver jeste jednou dekuji a preji vam ten zminovany nadhled a v srdci lasku k veskeremu zivotu ❤.
S pratelskym pozdravem, Kamila
PS: vzkaz vsem: sdilejme, zalohujme, vytrvejme! :-)

Pavel
6. 1. 2022 19:45

Dekuju za kazdy hovor Marku , Domco a David dnes, inspirativni.👍Krasny pozdrav ze zaprsene 🇬🇧Pavel, scooterbike, ultra-veteran

Ladič reality 22
5. 12. 2021 22:03

Ahoj ,
David je sympták a Formánek formuje úhel pohledu na realitu je to jeho poslání viz jeho jméno. Musime si uvědomit, že žijeme v Matrixu , a ten se dá ovládat přes rituály, který určité bytosti(entity ) a využivají je pro zotročení lidi(andělských bytostí) viz gématrie.
To že dělaji nácviky pandemii viru koronaviru je jenom prediktivni programování našeho podvědomi. Prediktivnim programovaní je prolezly třeba cely hollywood, pop music,televize,net flix atd
Musime si uvědomit, že ve všech lidských tělech nejsou lidské duše. Koukněte kolik se tady za posledni 100let inkarnovalo (inkarnatů). a proč takový nárust bytosti na naší krasný planetě Ze-mě, protože chtějí zkušenost z této doby, a co je na této době tak zajímave?
Poležte si otazku pro svoji intuici? O co tady jde?
Postujeme do vyšších sfer vesmiru. 3D realita je u konce a oni kupou okolo sebe (temný bytosti )a už jim zvoní hrana .
Před usvitem je největší tma.
.Doporučuji třeba Matiase De Stefana Zasvěcení.

Krásné dny děláte skvělou práci s Pozdravem Jan

Adéla Mošnová
5. 12. 2021 17:53

Dobrý den, ahoj, moc děkuji za rozhovor s Davidem Formánkem. Je to velmi důležité, vědět a vidět pravdu. Je úžasné, co děláte. Děkuji 🧡. Adéla Mošnová.

Gabriela Farková
1. 12. 2021 23:13

Sdílet, sdílet a ještě jednou Sdílet❤️Díky za vaše Hovory🙏🏻