Opravdu vesmír není?

s Radkou Svobodovou

Radku a její další povídání k tématům probíraným v rozhovoru najdete na instagramu: flat.earthcz

Sdílejte tento příběh se svými blízkými

Nejnovější rozhovory

Napište nám

Místo pro vaše názory, komentáře i otázky pro nás a naše hosty. Pro přidání příspěvku se přihlaste. Děkujeme a těšíme se na vaše vzkazy :)

Subscribe
Upozornit na
4 počet komentářů
Inline Feedbacks
View all comments
Dana
16. 8. 2022 11:22

Dobrý den,
zasílám svůj pohlde na rozhovor s Radkou Svobodovou (Opravdu vesmír není?).
Náhodou, také poslední dobou hodně přemýšlím o tom, jak ta naše Země (vesmír) vlastně vypadá, jak si představit Boha, osud… a prosím “vesmír” o odpověď…:-)Dlouhá léta jsem “také věřila tomu, co mi bylo předkládáno společností”, ale to se změnilo a já jsem se otevřela i “novým a jiným teoriím, tedy i tomu,” že Země je placatá”…už mi tato nepříjde “směšná či nemožná” – a také věřím, že vše je graficky upravované – (NASA/fotošop) ohledně kulatosti, přistání na Měsíci a podobně).S nikým se o těchto teoriích nepřu, nechávám každému jeho názor – věříc, že každý dojde k tomu, k čemu dojít chce-může či má:-)
Že “neexistuje vesmír” (že je tu geocentrický model) že kolem ploché-kruhovité Země je ledový val (Antarktida-ledová zeď), nad Zemskou klenbou je voda (voda nedrží tvar objektu na kterém je- drží rovinu, takže je Země “plochá”), že v klenbě jsou vetkané hvězdy se svou dráhou (sono-luminiscence), vše se v kruhu točí, že Slunce je blíž (než se uvádí) a Měsíc má své vlastní světlo (v klenbě – jsou tu k určování času), planety jsou “světla”(součástí systému pod klenbou), padající hvězdy jsou “démoni padající z nebes” (původní andělé). Proč včechna ta lež s heliocentrickým modelem a s nekonečností vesmíru,po kterém přišla vlna ateismu? Protože je tu boj dobra a zla.Neumím si úplně všechno prostě (jen) představit, na vše má fantazie (zatím) zkrátka nestačí, ale nevidím to vše rozhodně, jako “nemožné”:-) Představu Boha/osudu mám jinou, “ne jako osoby (síly), která dává najevo, co se jí líbí a co ne/co má vlastní kritéria na hodnocení lidí, nesouzním s tím, že Ježíš vzal vinu všech za lidi na sebe (zaplatil za jejich vykoupení smrtí), patřit do nějakého společenství (náboženského či nějaké sekty apod.-neberu to jako rto samé, když se člověk setká s lidmi stejného nebo podobného smýšlení),či že jsme opravdu tvůrci své vlastní reality” nebo že mediatce/yóga je vyprázdněním duše/ztráty kontroly, s následkem vstupu nějakého hostitele do těla, ale i takové věci se mohou někomu stát při těchto činnostech, asi ano (jinak obyčejné zklidnění a vhled do vlastního středu, kontakt s Bohem , jako s někým/něčím kdo/co o mě úplně všechno ví/kdo mě řídí … mě osobně docela uklidňuje, asi záleží na praktikách, záměrech, co od toho jednotlivý člověk očekává, kam až lze/chce v těchto činnostecfh zajít, a tak dále).
Rozhovor byl tedy z mého pohledu zajímavý a fandím všem lidem s “otevřenou myslí” (a z bájí, mýtů a pohádek se dozvídáme také spoustu informací, které mají jistě reálný podklad:-)
Zdravím a přeji hodně dalších zajímavých hovorů a pěkných dní

Aleš Sedláček
1. 4. 2022 17:07

Našel jsem dnes delší komentář pod Vaším videem na Youtube (Země je plochá, nevěřím na glóbus). Zajímavé téma, i tady říkáte v podstatě to samé. S něčím by se dalo polemizovat, nebo jsem tomu ještě neporozuměl, jak to vlastně myslíte,.. ale na to není a nebude prostor. Respektuji…, velmi se mi líbí, že argumentujete podle Bible (pro paní Danu ve spodním komentáři) – je to jedno zda hotelovou či nějakou jinou – překlady Starého zákona jsou dnes trestuhodně unifikované, což je velmi zlé. Celkově chválím paní Svobodová..pokračujte.. Chápu odsudky a dehonestace na Vaší adresu, neboť jak je psáno v tom komentu na Youtube – informace jsou dostupné všem, záleží jen na míře pokory. Kdo ji nemá (tu pokoru) tak mu nezbývá, než čerpat pouze z té Pýchy, kterou vlastní – a tam už je pouze jenom jed. Nic dobrého.

Dana
22. 10. 2021 12:21

Konspiracni teorie vynecham,ze pristani na mesici je nahrane ve studiu se uz prokazalo.
Slecna by si mela znovu a poradne precist bibli,ale puvodni bibli a ne tu co je v hotelich.
Je tam napsano,ze byly raje a ne jen jeden raj,ktere byly pod jakousi sklenenou kupoli
kde byly vytvoreny idealni podminy pro zivot a kde platila urcita pravidla.
Protoze Eva a Adam porusili pravidlo snedenim jablka ze stromu poznani byli vykazani
z raje na zemi.
To,ze je zeme placata kometovat opravdu nehodlam.
Nazor slecny na slunce a mesic uz vubec nekomentuji😜.
Nevedela jsem jestli se jen zasmat,ale prijde mi to spis k placi😥.
Zajimalo by me co slecna bere,protoze to chci taky😂.V dnesni vystresovane dobe
by se mi to hodilo.