Jak se vyrovnat s tím, že jsme se na svět narodili jako otroci?

s Markem a Domčou

Na náš FB účet Hovory ze země přišla velmi zajímavá zpráva, na kterou jsme se rozhodli odpovědět veřejně. Třeba naše sdílení přijde vhod více lidem… i my samy si často zmíněné odpovědi připomínáme a děláme, jak nejlépe v danou chvíli dovedeme :)

Sdílejte tento příběh se svými blízkými

Nejnovější rozhovory

Napište nám

Místo pro vaše názory, komentáře i otázky pro nás a naše hosty. Pro přidání příspěvku se přihlaste. Děkujeme a těšíme se na vaše vzkazy :)

Subscribe
Upozornit na
3 počet komentářů
Inline Feedbacks
View all comments
Kateřina
12. 12. 2021 18:33

Ahojte tam na kopečku :) Chci se s vámi podělit o mou zkušenost “výměnného obchodu”. Začala jsem jej praktikovat zcela spontánně už dávno….přišlo mi to jako příjemné platidlo:) Jsem masérka a využívám místnost pedikérky, které neplatím nájem, ale namasíruji ji. A když chci pedikůru, tak já jí opět dám za to masáž. Podotýkám, že nejsem masérka na plný úvazek, spíše na lehký přivýdělek. Tento výměnný obchod mezi námi vznikl zcela spontánně a funguje to výborně. Dokonce je za to tak vděčná, že mi doporučila klienta, jelikož jí masáž pomohla. Vnímám, že současně je dobré, když je ten dotyčný člověk na stejné vlně, jako vy. Ale díky zákonu přitažlivosti si stejně přitáhneme člověka s podobným nalazením. Aneb “vrána k vráně sedá” …v tom pozitivním slova smyslu. :) (S)mějte se a děkuji za osvěžující úpřímná videa. :) Katka

Zdeněk
21. 10. 2021 9:54

Nádherné video plné lásky, síly a pravdy. Se vším souhlasím. Marku a Domčo… moudrost z Vás číší