Duše K – tentokrát o blížícím se konci nadvlády materialismu, dualismu dobra a zla

se Stefanem Lankou

Dr. Stefan Lanka, Ph.D. je molekulární biolog a ex-virolog. Jeho tatínek byl čechoslovák, kterého komunisti ještě velmi mladého zavřeli do vězení, ze kterého se mu podařilo utéct a následně emigroval. Stefan Lanka vystudoval biologii na univerzitě v Kostnici. Ještě jako student objevil první mořský virus, u kterého bylo porkázáno, že nezpůsobuje hostitelské řase žádnou újmu. Později se začal zabývat lidskými viry a zdrojovými daty o důkazech jejich izolace a spojitosti s připisovanými onemocněními. Ke svému úžasu zjistil, že tyto „důkazy“ nejsou založeny na vědeckých postupech. Jako první explicitně poukázal na to, že neexistuje vědecký důkaz o existeci viru HIV ani ostatních virů, o kterých se předpokládá, že způsobují lidská onemocnění. Je šéfredaktorem odborného magazínu WissenschafftPlus (www.wissenschafftplus.de). Aktivně přednáší po celém světě. Více na: www.wplus-verlag.de, www.yunnan-baiyao.de, www.projekt-immanuel.de

V přednášce a diskusi s Jardou Duškem se bude věnovat tomu, jaké vědecké omyly vedly západní medicínu k tomu, aby vůbec stvořila koncept “viru” (z latiny virus = jed) a proč na něm dodnes tak slepě lpí, jakkoli nejlepším důkazem toho, že viry neexistují, je virologická literatura sama o sobě. Debaty se bude účastnit i dlouholetý spolupracovník a přítel Stefana Lanky – David Šubík.

David Šubík vystudoval sociologii na Masarykově univerzitě v Brně a po celou dobu studia se specializoval na sociologii medicíny. Ještě během studia začal spolupracovat se Stefanem Lankou a na konci 90. let spolu napsali knihu “HIV? Lež, které uvěřil celý svět”, která vyšla v roce 2000 (nakladatelství Datel). Tématem Davida Šubíka bylo mimo jiné to, že medicína v moderní a postmoderní společnosti přejímá roli náboženství a také to, že pokud stát investuje do zdravotnické péče, tak to primárně nedělá z toho důvodu, že by mu šlo o zdraví svých občanů. V současnosti se aktivně podílí na činnosti asociace Resetheus (www.resetheus.org)

Sdílejte tento příběh se svými blízkými

Nejnovější rozhovory

Napište nám

Místo pro vaše názory, komentáře i otázky pro nás a naše hosty. Pro přidání příspěvku se přihlaste. Děkujeme a těšíme se na vaše vzkazy :)

Subscribe
Upozornit na
24 počet komentářů
Inline Feedbacks
View all comments
GDIZ
17. 8. 2023 9:18

Your writing skills are amazing! I really love it! Can you review my website https://www.gdiz.eu.org and maybe you can share tour thought about mine?

Frankie Bridge
8. 7. 2023 14:50

I really like your writing style..Its so easily understandable. You can visit my blog at https://similar.my.id and then maybe you can share your thought about mine.

Jan Mazuch
23. 1. 2022 14:40

Postupne som presiel od umeleho virusu az po reptilianov zerucich energiu nasich dusi a resetujucich historiu ale ze virusy ako hiv vlastne vobec neexistuju je uzasna a prekvapujuca informacia.
Dakujem za Vas program.

Pavel
21. 1. 2022 18:18

Aspoň je krásně vidět jak je společnost zhypnotizovaná, protože se k ní tyto informace vůbec nedostávají, protože jinak bychom nebyli tam kde jsme… Ale to se netýká jenom virologie, ale obecně vědy a vzdělávacího systému, prostě ať to zkrátím, všech společenských odvětí, může se to zdát neuvěřitelné až nepravdivé a zavádějící, jenže i dnešní doba nám ukazuje, že právě ty nejkontroverznější záležitosti právě poukazují na tu pravdivou skutečnost… Buďte si jisti, že co nám předkládá hlavní proud v médiích a politici, tak přesný opak je pravdou…

Žaneta
21. 1. 2022 12:13

Děkujeme, na pana Lanku jsem se moc těšila :-)

Jana D.
20. 1. 2022 10:32

Jsem toho plná, až nevím co s tím. Budu rozjímat, protože to přišlo v pravou chvíli, tak se to podaří. Děkuji za tyto nádherné bytosti a že se s námi dělí o své myšlenky. Chápu taky, že je to až taková síla, že YouTube by to hned smazal. Dobrý tah, přenést video jinam. Díky!a 🙏💗

Petra
20. 1. 2022 10:07

Super rozhovor, jen je škoda, že hodně z toho, co chtěl Stefan sdělit, se ztratilo v překladu… Možná by se pak dodatečně dal udělat překlad, který by věrněji zobrazil Stefanovo sdělení?
Samozřejmě, dělat překlad v přímém přenosu je velice těžké, navíc, pokud překladatel není úplně seznámen s tématem, o kterém se mluví, ale možná by se to dalo “dopilovat” v postprodukci? Je to jen takový návrh :-) Lidem, kteří nerozumí/nehovoří německy, by to mohlo dát nový rozměr tohoto rozhovoru.
V každém případě velké díky za tento rozhovor.

Anna
19. 1. 2022 18:34

Dost super diky moc 😀

Dominika
19. 1. 2022 14:15

Uzasne. Kto hlada pravdu, ju aj najde. Dakujem

Marťsa
18. 1. 2022 22:12

Velmi děkuji za zprostředkování rozhovoru :-)

Tereza a Lukáš
18. 1. 2022 21:50

Super rozhovor, děkujeme

Atelier
18. 1. 2022 11:06

Ďakujem 💗💗💗

Zora
18. 1. 2022 9:24

Naprosto úžasný rozhovor ❤️ Děkuju

Michael
17. 1. 2022 19:58

Paráda. Děkuji Vám.

Aleš
17. 1. 2022 19:20

Taky mi to nejde spustit

Jarmila
17. 1. 2022 17:59

Úžasná spolupráce, gratuluji

Jana
17. 1. 2022 17:45

Dobrý den, moc ráda bych si pustila Duši K ale nejde to…