Afrika!Co cítí? (Dokument)

Vítáme vás u našeho prvního dokumentu, který jsme natočili během čtyř měsíční cesty Afrikou v roce 2020 (Jihoafrická republika, Lesotho, Mosambik, Malawi, Tanzanie, Uganda). Jeli jsme na koloběžkách a ptali se místních lidí na lásku, sny, myšlenky o nás lidech z Evropy. Vše jsme pojali trochu netradičně a vytvořili dokument, ve kterém za nás mluví sama Afrika, tedy lidé kteří tam žijí.

Sdílejte tento příběh se svými blízkými

Nejnovější rozhovory

Napište nám

Místo pro vaše názory, komentáře i otázky pro nás a naše hosty. Pro přidání příspěvku se přihlaste. Děkujeme a těšíme se na vaše vzkazy :)

Subscribe
Upozornit na
4 počet komentářů
Inline Feedbacks
View all comments
Lenka
24. 10. 2022 15:20

Ahoj Dominiko a Marku, díky moc za krásný dokument. Je lehoučký jako pírko, malebný, inspirativní a v závěru korunovaný opravdu moudrými slovy, která mě dojala. A myšlenka šíření lásky je prostě to nejvíc. Takový dokument by vám v ČT neprošel, dobře jste se rozhodli, že jste si ho nenechali zmordovat. Přeji vám vše dobré.

Jirka
23. 1. 2022 18:41

Ahoj, doku mě mile překvapil. Skvělý nápad. Působí celkově velmi pozitivně. Líbí se mi milí Afričané černí i bílí. Anketa o lásce a snech, dobrý nápad!!! Skvělá byla odpověď starého muže. Technicky se mi to zdá velmi dobré, škoda to nedat – neprodat nějaké televizi. Pokud máte hodně hrubého materiálu – oni by si to sestříhali profesionálně a kdyby se dodal komentář, je to skvělý. ČT2 nebo ČT Art…Díky. Nabilo mě to dobrou náladou. I když už do Afriky asi nepojedu-

Ivana
30. 12. 2021 15:20

Marku a Dominiko, hodně štěstí do dalšího roku, zůstaňte “sví”. Díky za všechna vaše videa, jste skvělí.. S láskou Ivana Nováčková